Молдова продала нерухомість в Україні на 110 млн

По материалам "КорреспонденТ.net" За матеріалами "КорреспонденТ.net"

Були продані дитячий оздоровчий табір Автодорожник в Одеській області, пансіонат Чайка на Миколаївщині та турбаза Moldova на Закарпатті. Агентство публічної власності Молдови продало на відкритому аукціоні дитячий оздоровчий табір і дві бази відпочинку в Україні. Про це повідомляє point.md у четвер, 17 грудня. Так, були продані дитячий оздоровчий табір Автодорожник у селі Сергіївка (Одеська область), пансіонат Чайка в селі Коблево (Миколаївська область) і туристична база Moldova в селі Ясіня (Закарпатська область). Крім того, було продано кілька ділянок землі під забудову в Кишиневі.

У підсумку, в казну Молдови надійде 67,82 млн леїв (майже 110 млн гривень). Раніше повідомлялося, що Україна увійшла в топ-10 країн світу за темпами зростання цін на житлову нерухомість. За підсумками третього кварталу 2020 року ціни зросли на 10,3% у річному численні.

Також стало відомо, що Київ на першому місці в Європі за кількістю висоток. У столиці України нарахували 1 199 будівель, вищих за 35 метрів. Це більше, ніж у Лондоні і Москві.