Під Києвом інвестори житлового комплексу штурмували приймальню мера

По материалам "КорреспонденТ.net" За матеріалами "КорреспонденТ.net"

Інвестори, яким постійно відсувають терміни здачі об’єктів, не в перший раз не змогли зустрітися із забудовником. Після цього вони вирішили виводити скандал на новий рівень.

В Ірпені (Київська область) інвестори житлового комплексу в середу, 9 грудня, штурмували приймальні нового мера міста Олександра Маркушина після того, як не змогли зустрітися з представниками компанії-забудовника Орлан-інвест, яка реалізує кілька проектів у місті. Про це повідомив член робочої групи інвесторів Дмитро Заборін.

“Фактично Мирончук (Антон Мирончук – власник Орлан-інвест. – Ред.) побудував не житлові будинки, а величезну аферу. У тих ЖК, що були якимось дивом здані, до сих пір немає газу, нормального водопостачання, там божевільні рахунки за електрику. А інші будівництва просто кинуті. Чехов парк квартал мав бути побудований у грудні 2018 року. Фаворит-2 завмер влітку поточного року. Друга черга ЖК New York Towers була обіцяна в другому кварталі – будівництво зупинено. При цьому забудовник активно продає квартири в новому ЖК Олімп, доля якого дуже туманна. І всюди люди на межі вибуху”, – розповів Заборін.

За його словами, компанія-забудовник постійно відсувала терміни здачі об’єктів, навіть пропонуючи гарантійні листи, проте ніяких зрушень на будівництві не відбувалося.

“Наша мета – домогтися участі влади на всіх рівнях у двох речах. Перша – це примусити забудовника закінчити розпочаті об’єкти і віддати людям їхні квартири. Або знайти іншу формулу добудови. Друга – зайнятися проблемою відповідальності забудовників, які сьогодні не соромляться і не бояться нічого. Досвіду Еліта-центр чомусь виявилося мало. А з аферами в будівельному бізнесі потрібно закінчувати”, – підкреслив Заборін.

У свою чергу, мер Ірпеня як вихід із ситуації запропонував організувати тристоронню зустріч наступного тижня.

Нагадаємо, раніше в Києві стався гучний скандал з компанією-забудовником Укрбуд. У неї почалися проблеми після арешту її колишнього президента, екс-нардепа Максима Микитася. Його звинувачують в організації корупційної схеми із заволодіння нерухомістю в Києві на суму більше 81 млн гривень.