У Crystal ваш бізнес заговорить голосніше

По материалам "КорреспонденТ.net" За матеріалами "КорреспонденТ.net"

Якби Ілон Маск вибирав місце для своєї компанії у столиці України, він знайшов би його у Crystal. І знаєте чому? Сильні люди понад усе цінують час та гроші. У новому бізнес-центрі все сконцентровано тільки на тому, що приносить результат. Найуспішніші вже обрали це місце для свого проєкту на вигідних умовах. Ціна за квадратний метр – від 35 000 грн. за м2. Здача об’єкта в експлуатацію – березень майбутнього року.

Непростий 2020-й змусив інвесторів по-новому подивитися на умови бізнесу. Більше немає часу на дрібниці, зосередитися потрібно на тому, в чому завідомо є сенс. Новий бізнес-центр Crystal від девелоперської компанії Status Group – це модне і стильне місце, яке сконцентрує в одному просторі найпотужніших гравців бізнес-індустрії столиці. І приєднатися до цієї компанії дуже легко.

Той випадок, коли вирішує місце

“Заговори, щоб я тебе побачив”, – сказав колись Сократ слухачам, коли вчив справляти враження. У Crystal вам не доведеться нічого доводити, залиште це право за локацією. Постійний потік людей: ресторани, кафе, салони краси та спа, банківські відділення всередині нового бізнес-центру роблять це місце ідеальним для оренди або старту вашого проєкту. А зручна локація – 2  хвилини від м. “Славутич” – в умовах карантину дозволить не ризикувати здоров’ям співробітників і витрачати мінімум часу на дорогу.

І знаєте що? У вас повна свобода! У красивому офісі частіше народжуються ідеї, поточні справи робляться легше, а прихід на роботу перетворюється на щоденне свято. Ось чому в офісах компанії Apple встановлюють сонячні панелі, а в Google – поливають огірки і розводять бджіл. У своєму офісі в БЦ Crystal ви теж можете не стримувати фантазій і зробити стильний опенспейс або поділити його на креативні зони – вирішувати вам.

Еталон архітектури

БЦ Crystal – це 11 поверхів загальною площею 7000 кв. м, із яких 6172 кв. м – офіси, панорамні вікна, тераса, стелі до 4-х метрів, два ліфти вантажопідйомністю до 1000 кг. А своя набережна, індивідуальне опалення, незабудований район – додаткові аргументи на користь нової локації.

Авторитетні експерти вже назвали БЦ Crystal кращим зразком сучасної ділової архітектури.

Королева форм, архітектор зі світовим ім’ям Заха Хадід, яка так любила плавні лінії, надихнула архітекторів Crystal на сміливі сучасні рішення. “Ідеально білі глянцеві простори із дзеркальними стінами і “вишенька на торті” – фонтани із зеленими клумбами на центральній площі – здивують навіть найвибагливіших”, – розповідає архітектор проєкту Костянтин Машовець. А він знає, що говорить: за його плечима багаторічний та успішний досвід – робота над Grand Hotel Fairmont, бізнес-центром “Торонто – Київ” і житловим комплексом “Рів’єра-3”.

Реноме забудовника

Не менш важливою складовою залишається репутація забудовника. Бізнес-центр Crystal – це новий проєкт девелоперської компанії Status Group. За їхніми плечима значні об’єкти: житловий комплекс преміум-класу на Подолі Podil Plaza & Residence, комфорт-класу – “Рів’єра”, “Рів’єра-2” і “Рів’єра-3”, Olympic Park, бізнес-класу – Status Grad, житлові комплекси клубного типу Sky River і “Золотий Лев”, бізнес-центр Platinum. Висока якість будівництва, надійність, доступність та велика команда професіоналів – це ті переваги компанії, які дозволяють упевнено дивитися в майбутнє. Репутація Status Group, зароблена 15-річною історією, дозволяє інвесторам залишатися спокійними навіть у складні часи.

Один раз відвідавши бізнес-центр Crystal, ви закохаєтесь і зробите його своїм місцем роботи та відпочинку!

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине